Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4][16GB][120Slotów][Autorskie Skrypty][SURVIVAL+GILDIE][PARKOURY][KATAKUMBY][1vs1][AutorskaMapa] REKRUTACJA ON - MineGuild WYSTARTOWALIŚMY


MineGuild

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rnfi.png




Adres IP: MineGuild.gomc.pl Lub 46.29.17.180



WYSTARTOWALIŚMY !!



Adres TeamSpeak3: POL-TS.PL Kanał: --- > MineGuild.gomc.pl <<< ---



qwm.png



-- Na serwerze jest 120 slotów przeznaczonych dla Was,


także dla nikogo nie zabraknie miejsca. ;)


-- Serwer stoi na dedykowanej maszynie z 16GB RAM, tak więc


nigdy nie występują opóźnienia (lagi),


-- Autorskie skrypty? Oczywiście! Nasi technicy przygotowali dla Was


znakomite, w pełni autorskie skrypty, które dodają na


nasz serwer coś, czego nie znajdziecie nigdzie indziej!


-- Nasi budowniczy dołożyli wszelkich starań, aby


mapa wyglądała idealnie, wszystkie budowle tworzone były


z największą starannością.



ed3z.png



Jako jeden z niewielu serwerów korzystamy z zaawansowanego


skryptu na gildie. Skrypt jest w 100% dopracowany, Ładnie estetycznie


wyglądający czat. Posiadamy autorską mapę, Nad którą bardzo długo pracowaliśmy.


To wszystko dla Was. Abym wam się jak najlepiej grało! Posiadamy


parkoury, Katakumby z którymi musisz się koniecznie zmierzyć,


I dużo nowośći, Które zobaczysz na serwerze!



lef.png



Jesteśmy ludźmi z doświadczeniem, z pasją i zamiłowaniem


do tworzenia serwerów!


Posiadamy ogromną, Kilku letnią wiedzę na temat prowadzenia


serwerów wminecraft.


Ten serwer to nasze oczko w głowie! Dołożymy wszelkich


starań, Aby grało się wam jak najlepiej!



Właściciel -- Fiesta



Właściciel -- LelumPolelum



REKRUTACJA




Na Moderatora Otwarta!



- Imię


- Wiek


- Znajomość komend (0\10)


- Cierpliwość (0\10)


- Skype\TS (Czy posiadasz)


- Ile bedziesz spedzał czasu na serwerze?


- Dlaczego Ty? ​- Przekonaj nas!



Podania proszę składać pod tematem!



Rozpatrujemy max 48h!




---------------------------------------------------------------------------------------------------


Więcej informacji o serwerze już wkrótce! ;-



Każda nieuzasadniony hejt zostanie zgłaszany.



gofu.png



iwpr.png



952v.png



qspk.png



p5f7.png



1km7.png



bsbf.png


Opublikowano

Kolejny Sv + G nic ciekawego to wszystko było opierać serwer na skryptach to głupota 16 gb ramu na 120 slotów jeszcze SV + G gracze od razu wygenerują mapę.

Opublikowano

- Imię Michał


- Wiek 15


- Znajomość komend 9.5\10


- Cierpliwość 9.9\10


- Skype\TS tak


- Ile bedziesz spedzał czasu na serwerze? 1-2h moze wiecej, jak bedzie trzeba


- Dlaczego Ty? ​- Przekonaj nas! - Bylem Adminem/Moderatorem na kilku serwerach. Chwalili mnie.


Lubie nawiazywac nowe kontakty, poznawac nowych ludzi. Potrafie odnalesc sie w grupie wprowadzic cos nowego.


Lubie ta gre i chcialbym aby podanie zostalo rozpatrzone pozytywnie :D


585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

- Imię : Kacper


- Wiek : 12


- Znajomość komend (0\10) : 10


- Cierpliwość (0\10) : 6


- Skype\TS (Czy posiadasz) : Skype oraz TS3


- Ile bedziesz spedzał czasu na serwerze? : 2h-3h lub więcej.


- Dlaczego Ty? ​- Znam się bardzo dobrze na podstawowych komendach, oraz komendach dotyczących pluginów typu : WorldEdit, WorldGuard itp. Nie jestem jakimś "dzieckiem neo". Jestem ogarnięty.


258241432985440392180.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...